Firma Putzmeister jest niezawodnym partnerem przedsiębiorstw budowlanych od 1958 roku

Profesjonalne pracy wymagają profesjonalnego sprzętu. Tynkowanie dużych powierzchni nie obejdzie się bez wydajnych i niezawodnych urządzeń. Każda firma remontowo-budowlana powinna mieć mixokrety i agregaty tynkarskie firmy Putzmeister.

Ponad 50-letnia tradycja jest gwarantem dużej wydajności i niezawodności agregatów tynkarskich i pozostałych urządzeń budowlanych produkowanych przez Putzmeiter. Dzięki tym maszynom prace przebiegają szybciej. Zadowoleni są wszyscy: zleceniodawcy, bo szybciej osiągnęli zamierzony cel i mogą się skoncentrować na właściwej działalności, orarz wykonawcy, bo szybciej otrzymają wynagrodzenie i mogą ubiegać się o kolejne zlecenia.

Mixokrety i agregaty tynkarskie Putzmeistra przyczyniają się więc do większych zysków. W takim tempie koszty zakupu tych maszyn zwrócą się bardzo szybko i jeszcze szybciej mixokrety i agregaty tynkarskie od Putzmeistra zaczną na siebie zarabiać.

Maszyny te są łatwe w transporcie. Wyposażone są w dwa koła i zaczep, który pozwala przyczepić je do samochodu dostawczego i wygodnie przetransportować na miejsce wykonywania prac i z powrotem do firmy.

Mixokrety i agregaty tynkarskie zasilane są niezależnymi silnikami spalinowymi. To pozwala na swobodną pracę nawet w warunkach braku mediów i nagłych awarii.

Produkty firmy Putzmeister jak wszystko, co oferuje niemiecka gospodarka, znane są ze swej solidności i niezawodności. Maszyny produkowane przez tę stuttgarcką spółkę z powodzeniem wykorzystuje się na całym świecie od ponad 50 lat.

Copyright